Uitslagen 2012

Helaas heeft de organisatie moeten besluiten om gedurende de wedstrijd het fietsen stil te leggen. Hierdoor heeft niet elke triathleet de vereisde 20 kilometer af kunnen leggen.

Heren

1) Tjardo Visser.               455.        Almere.                55:24

2) Robert Mijwaart.        390.        Huizen.                 56:39

3) Jeffrey Vork.                 439.        Breukelen.          58:10

Dames

1) Linda Nagel.                  128.        Lelystad.              1:06:53

2) Tessa van Kesteren. 117.        Amsterdam.       1:07:06

3) Astrid Riemslag.            135.       Ankeveen.          1:08:28

Bergse heer.

Martin van Wijk.               451.        Ned.den Berg.  1:05:27

Bergse dame.

Mariette Meijers.            124.        Ned.den Berg.  1:18:18

Estafette team

Kale Schrijvers Racing Team 1.    253.                       58:09

Zwemmen.         Karel Schrijvers

Fietsen.                Ruben Pepping

Lopen.                  Jan Derrick Groot

Bergs estafetteteam.

De Wijkjes.                         256.                                        1:07:44

Zwemmen.     Lars van Wijk

Fietsen.          Myrna van Wijk

Lopen.            Paul van Wijk

 

Totaal Uitslag:

Plaats Start nummer Tijd Naam Woonplaats
Heren
1 455 0:55:24 Tjardo Visser Almere
2 390 0:56:39 Robert  Mijwaart Huizen
3 439 0:58:20 Jeffrey  Vork Breukelen
4 446 0:58:25 Jefry  Visser Almere
5 429 0:58:28 Koen  Spoorenberg Landsmeer
6 320 0:58:41 Chris  Borsch Weesp
7 326 0:59:12 Ruud v/d Broek Loosdrecht
8 350 0:59:27 Eelco  Goud Zwolle
9 406 0:59:38 Stefan  Overmars Weesp
10 444 1:00:35 Ronald  Warmerdam Weesp
11 336 1:00:40 Peter  Denekamp Hilversum
12 329 1:01:07 Rob  Denekamp Hilversum
13 440 1:01:10 Dick  Vosmeer Naarden
14 377 1:01:30 Raimon  Knip Kortenhoef
15 383 1:01:31 Jan  Loggen Ankeveen
16 354 1:02:07 Kristian van Hemert Ned.den Berg
17 430 1:02:19 Michael  Stolt Hoofddorp
18 397 1:02:22 Reinier  Nagel Amstelveen
19 301 1:02:26 Bastiaan  Adams Amsterdam
20 352 1:02:32 Bram  Heikamp Muiden
21 300 1:02:35 Bas  Aalst Weesp
22 343 1:02:49 Erik de Graaf Hoofddorp
23 374 1:02:51 Wim van Kippersluis Hilversum
24 345 1:03:06 Wilko de Graaf Amstelveen
25 418 1:03:16 Cees   Schep Weesp
26 424 1:03:24 Renzo  Slokker Weesp
27 317 1:03:39 Arco  Boekeloo Breukelen
28 366 1:03:40 Jos  Jansen s Graveland
29 306 1:03:44 Marc  Aubel Weesp
30 381 1:04:31 Frank  Lekkerkerker Ankeveen
31 363 1:04:36 Daan  Jacobs Weesp
32 362 1:04:37 Tim  Jacobs Weesp
33 395 1:04:47 Jeroen de Munnik Vinkeveen
34 315 1:04:59 Erwin  Jager Vleuten
35 392 1:05:09 Lars  Mooij Loenen ad Vecht
36 419 1:05:27 Ricardo  Scholten Weesp
37 451 1:05:32 Martin van Wijk Ned.den Berg
38 448 1:05:35 Rob  Weijers Weesp
39 416 1:05:42 Marcel  Schaper Ned.den Berg
40 441 1:05:45 Auke de Vries Weesp
41 330 1:05:51 Peter  Dreijling Kortenhoef
42 410 1:06:13 Mark  Ramakers Weesp
43 457 1:06:15 Charlie van Galen Nijkerk
44 411 1:06:23 Patrick  Rietveld Bussum
45 449 1:06:51 Mark  Welle Ankeveen
46 337 1:07:04 Sander  Geertsma Weesp
47 371 1:07:15 Ronald v/d Kamp Bilthoven
48 391 1:07:18 Frank  Mooij Loenen ad Vecht
49 318 1:07:36 Roelof  Boerma Weesp
50 450 1:08:18 Tom  Wesseling Weesp
51 357 1:08:21 Albert  Hingstman Amsterdam
52 325 1:08:37 Eelco  Bruinsma Ned.den Berg
53 359 1:08:41 Dirk van Hoek Weesp
54 453 1:08:51 Arjan  Wiskerke Weesp
55 438 1:08:54 Matthijs  Vooijs Ned.den Berg
56 308 1:08:59 Frank  Barens Bussum
57 316 1:09:32 Boris  Bloemen Loenen ad Vecht
58 422 1:09:35 Stefan  Singstra Weesp
59 409 1:09:42 Ward  Poppelaars Loenen ad Vecht
60 379 1:09:44 Martijn  Kortekaas Breda
61 323 1:09:50 Marcel v/d Bovenkamp Weesp
62 403 1:09:55 Stefan  Breugem Bussum
63 322 1:09:57 Hans  Bosman Amstelveen
64 342 1:09:58 Wim  Gompelman Weesp
65 394 1:10:10 Patrick  Muller Naarden
66 380 1:10:13 Niels  Korver Ned.den Berg
67 346 1:10:14 Niels v/d Griend Weesp
68 313 1:10:27 Eddy v/d Berg Naarden
69 310 1:10:30 Rob  van Bemmelen Almere
70 305 1:10:39 Rik van Arnhem Weesp
71 338 1:10:43 Nico v/d Gender Weesp
72 341 1:10:46 Lennart  Gillissen Hilversum
73 407 1:10:47 Guiseppe  Pasanisi Amstelveen
74 432 1:10:48 Pascal van Kassel Weesp
75 408 1:10:53 Andrej  Polak Amsterdam
76 442 1:11:14 Marc  Vrijhoef Weesp
77 319 1:11:17 Henri  Bonnes Ned.den Berg
78 302 1:11:19 Marco  Tadema Weesp
79 389 1:11:21 Robbert van Meulem Oostwoud
80 314 1:11:30 Bart     Bijl Ned.den Berg
81 378 1:11:32 Arnold de Kort Vleuten
82 307 1:11:34 Joachim  Baar Amsterdam
83 304 1:11:39 Mark  Appel Kortenhoef
84 369 1:11:43 Remko van Hove Alkmaar
85 360 1:11:50 John de Hollander Ned.den Berg
86 361 1:12:18 Michel  Houtop Ned.den Berg
87 348 1:12:21 Jim de Groot Ned.den Berg
88 303 1:12:37 Peter  Altena Kortenhoef
89 344 1:12:44 Richard  Dekker Almere
90 423 1:12:46 Gregor  Sips Weesp
91 400 1:12:48 Joeri  Nanov Weesp
92 447 1:13:09 Wouter  Weijand Amsterdam
93 327 1:13:36 Dennis  Combee Weesp
94 417 1:13:38 Kees Jan  Scheepmaker Ankeveen
95 312 1:13:40 Paul  Berends Ned.den Berg
96 425 1:13:47 Harm  Smit Amsterdam
97 335 1:13:52 Paul  Galesloot Driemond
98 324 1:14:00 Fimme v/d Brug Weesp
99 309 1:14:04 Frits  Behnken Kortenhoef
100 387 1:14:09 Jacob  Meijers Ned.den Berg
101 367 1:14:11 Jochem  Jarigsma Bussum
102 368 1:14:20 Dirk  Janssen Weesp
103 358 1:14:38 Robert den Hoedt Weesp
104 339 1:14:40 Wim  Gerrits Weesp
105 331 1:14:48 Robin  Duijn Weesp
106 443 1:14:50 Tibor  Warga Weesp
107 428 1:15:15 Friso  Stalenhoef Ned.den Berg
108 353 1:15:23 Kevin  Helder Weesp
109 388 1:15:26 Huib van Melsen Ned.den Berg
110 384 1:15:50 Martin van Leeuwen Weesp
111 373 1:15:59 Sander  Kerkhof Kortenhoef
112 311 1:16:04 Rob  Berbers Bussum
113 385 1:16:22 Gerard  Looijen Bussum
114 427 1:16:25 Elbert  Sprong Hilversum
115 435 1:16:35 Marc   Verheul Nigtevecht
116 355 1:16:58 Maarten  Hennis Noordwijk aan Zee
117 421 1:17:01 Stephan  Schoon Amersfoort
118 356 1:17:33 Frank   Heusen Ned.den Berg
119 426 1:17:47 Rowdy  Spits Warnars Weesp
120 328 1:17:53 Derk Jan  Dales Culemborg
121 372 1:17:59 Ruud  Kapteijn Weesp
122 382 1:18:10 Hans  Lekkerkerker Weesp
123 347 1:18:26 Pieter  Izeboud Amsterdam
124 436 1:18:49 Andre  Verheul Weesp
125 349 1:20:03 Theo den Haan Muiden
126 340 1:21:34 Karel  Gijzen Weesp
127 365 1:22:26 Ton  Jacobs Weesp
128 376 1:36:42 Cees   Klinge Ned.den Berg
129 420 1:36:45 Jan  Scholten Weesp
130 398 DNF Bart Willem  Nagel Lelystad
131 445 DNF Sipko  Visser Ijsselstein
132 334 DNF Olaf  Frakking Naarden
133 452 DNF Dennis  Wolthuis Ouderkerk a/d Amstel
134 332 DNF Sander  Duikersloot Loosdrecht
135 333 DNF Martin  Duikersloot Ned.den Berg
136 364 DNF Valentijn  Jacobs Amsterdam
Dames
1 128 1:06:53 Linda  Nagel Lelystad
2 117 1:07:06 Tessa van Kesteren Amsterdam
3 135 1:08:55 Astrid  Riemslag Ankeveen
4 118 1:09:17 Marielle  Kok Almere
5 108 1:10:23 Francesca  Ehmig Amsterdam
6 154 1:11:48 Zuzana  Sasovova Amstelveen
7 104 1:11:52 Rianne  Brouwer Loosdrecht
8 106 1:12:15 Anette  Dales Bussum
9 150 1:13:23 Mariska van Wengen Kortenhoef
10 137 1:13:53 Yvette van Rossen Amsterdam
11 101 1:14:13 Lieke van Beek Hilversum
12 105 1:15:12 Patty  Cramer Almere
13 136 1:15:14 Martien van Rijn Amstelveen
14 155 1:15:52 Saskia  Roest Nijkerk
15 116 1:15:55 Magda  Kesteloo Weesp
16 146 1:16:02 Annet  Veldhuisen Weesp
17 140 1:16:05 Deborah  Schouten Weesp
18 153 1:16:12 Paulina v/d Zouw Amsterdam
19 107 1:16:37 Wendy  Duikersloot Loosdrecht
20 134 1:16:55 Lia  Reijnders Hilversum
21 122 1:17:10 Ine  Looijen Bussum
22 149 1:17:44 Gea v/d Weert Weesp
23 121 1:17:59 Janke  Locht Weesp
24 124 1:18:34 Mariette  Meijers Ned.den Berg
25 111 1:18:44 Alinda van Willegen Weesp
26 114 1:18:55 Eline de Hollander Ned.den Berg
27 143 1:19:19 Loes  Terwel Kortenhoef
28 109 1:19:39 Judith  Flipse Hilversum
29 125 1:19:41 Tamara van Mer Breukelen
30 138 1:20:11 Marlies  Schonermarck Wormer
31 127 1:20:32 Sandra  Montagne Weesp
32 129 1:21:38 Marije van Oostveen Weesp
33 145 1:21:55 Ginette  Tjin Loenen ad Vecht
34 142 1:22:05 Wineke  Snel Ned.den Berg
35 152 1:22:08 Linda v/d Zee Weesp
36 102 1:23:03 Anke v/d Bergh Weesp
37 100 1:23:17 Mary  Langerak Hilversum
38 123 1:23:33 Denise van Maarschalkerwaart Almere
39 112 1:23:46 Astrid  Haleber Weesp
40 139 1:24:31 Evelien  Schoon Ned.den Berg
41 147 1:25:17 Maureen  Verheul Weesp
42 119 1:26:44 Geline  Kottier Diemen
43 110 1:27:15 Marieke  Gerdes Weesp
44 113 1:27:28 Astrid  Hendriks Naarden
45 115 1:29:57 Ria de Jong Weesp
46 148 1:30:00 Jose  Warnars Weesp
47 103 1:34:24 Yvonne  Bokhove Hilversum
48 131 1:35:46 Shaimala  Panday Almere
49 120 1:12;29 Annelore v/d Lint Amsterdam
50 133 1:15;02 Christine  Rebello Hilversum
51 132 1:21;25 Merlijn  Quaadvliet Weesp
52 126 DNF Antoinette  Mijnhout Kortenhoef
53 141 DNF Annelies  Sijmons Weesp
54 151 DNF Karin  Wolvenne Hilversum
Estafette
1 253 0:58:09 Team Schrale Kijvers Racing 1
2 262 1:01:28 Team Zomerspektakel
3 255 1:01:43 Team Gemeentehuis
4 257 1:03:28 Team de 3
5 254 1:03:36 Team Schrale Kijvers Racing 2
6 261 1:05:31 Team Malasi
7 256 1:08:15 Team de Wijkjes
8 252 1:10:56 Team WAF(We are family)
9 258 1:16:04 Team Bootcamp Buddies
10 259 1:19:09 Team Kater en Co
11 260 1:24:34 Team de 3 Roseetjes
12 251 DNF Team de Woupeppels