Uitslagen 2011

Heren
1 3 0:58:15 Maarten van Beek Hilversum
2 1 0:59:00 Frank de Graaf Weesp
3 5 0:59:10 Johny  Nagelhout Heerenveen
4 7 1:00:28 Eelco  Goud Lelystad
5 144 1:00:48 Wouter  Wierenga Hilversum
6 48 1:01:01 Ruud v/d Broek Loosdrecht
7 23 1:01:12 Chris  Borsch Weesp
8 98 1:01:55 Frank van Noort Voorhout
9 6 1:02:11 Arnold  Brinkman Krommenie
10 2 1:02:24 Peter  Denekamp Hilversum
11 134 1:02:40 Dick  Vosmeer Naarden
12 95 1:02:58 Niels  Persoon s Gravenzande
13 80 1:03:20 Lars  Lok Weesp
14 4 1:04:39 Thomas  Obst Hilversum
15 66 1:05:03 Raimon  Knip Kortenhoef
16 13 1:06:01 Marc  Aubel Weesp
17 96 1:06:02 Micha  Peters Vinkeveen
18 139 1:06:18 Ronald  Warmerdam Weesp
19 9 1:06:26 Bastiaan  Adams Amsterdam
20 70 1:06:30 Jan van Kooten Breukelen
21 93 1:06:41 Reinier  Nagel Amstelveen
22 78 1:06:42 Jan  Loggen Ankeveen
23 8 1:06:44 Bas  Aalst Weesp
24 149 1:07:20 Ron  v/d Wurff Weesp
25 109 1:07:50 Marcel  Schaper Ned.den Berg
26 147 1:07:56 Dennis  Wolthuis Ouderkerk ad Amstel
27 136 1:07:57 Auke de Vries Weesp
28 19 1:07:58 Arnoud  Bijlsma Amsterdam
29 86 1:08:36 Frank  Mooij Loenen ad Vecht
30 56 1:08:40 Joris  Huikeshoven Hilversum
31 97 1:08:55 Henk  Peterse Hilversum
32 135 1:09:00 Robin de Vries Almere
33 99 1:09:10 Marco  Pluijm Weesp
34 137 1:09:33 Leendert  Wals Ilpendam
35 38 1:09:36 Sander  Geertsma Weesp
36 141 1:09:47 Rob  Weijers Weesp
37 148 1:09:48 Andre v/d Wurff Weesp
38 64 1:09:53 Joost  Kling Noordwijk
39 87 1:10:03 Lars  Mooij Loenen ad Vecht
40 43 1:10:11 Erik de Graaf Hoofddorp
41 21 1:10:17 Roelof  Boerma Weesp
42 75 1:10:24 Theo  Leijdens Numansdorp
43 128 1:10:43 Arjan  Wiskerke Nigtevecht
44 24 1:10:55 Richard  Bosker Almere
45 58 1:10:59 Jos  Jansen s Graveland
46 103 1:11:29 Patrick  Rietveld Bussum
47 104 1:11:37 Tjeerd  Riewald Bussum
48 77 1:11:44 Frank  Lekkerkerker Ankeveen
49 79 1:11:48 Gunther  Lok Weesp
50 130 1:12:08 Rens  Veerman Haarlem
51 146 1:12:13 Martin van Wijk Ned.den Berg
52 28 1:12:34 Eelco  Bruinsma Ned.den Berg
53 27 1:12:38 Herve  Brittmann Almere
54 125 1:12:39 Michael  Stolt Hoofddorp
55 91 1:12:53 Jakko  Mur Weesp
56 35 1:13:15 Sander  Duikersloot Loosdrecht
57 44 1:13:25 Niels v/d Griend Weesp
58 89 1:13:26 Mike  Mulder Weesp
59 34 1:13:39 Martin  Duikersloot Ned.den Berg
60 115 1:13:43 Gregor  Sips Weesp
61 100 1:13:44 Wolter van Popta Almere
62 61 1:13:50 Ronald v/d Kamp Bilthoven
63 47 1:13:51 Klaas von Hebel Kortenhoef
64 84 1:13:59 Robbert van Meulem Oostwoud
65 41 1:14:03 Gerard  Glasius Hilversum
66 53 1:14:24 John de Hollander Ned.den Berg
67 126 1:14:25 Andre  Tellier Kortenhoef
68 68 1:14:28 Robert  Konert Weesp
69 143 1:14:38 Michel van West Almere
70 127 1:15:01 Adri van Tilburg Ned.den Berg
71 107 1:15:22 Norman  Roos s Graveland
72 123 1:15:41 Ben  Steenvoorden Kortenhoef
73 16 1:15:46 Rob  Berbers Bussum
74 11 1:15:55 Peter  Altena Kortenhoef
75 40 1:16:04 Lennart  Gillissen Hilversum
76 133 1:16:06 Theo  Voermans Almere
77 113 1:16:24 Jeroen  Seinen Bussum
78 114 1:16:25 Karel  Seinen Weesp
79 12 1:16:28 Rik van Arnhem Weesp
80 54 1:16:30 Wim  Honkoop Maarssen
81 17 1:16:35 Eddy v/d Berg Naarden
82 82 1:16:39 Jacob  Meijers Ned.den Berg
83 59 1:16:48 Dirk  Janssen Weesp
84 110 1:16:56 Henk  Schinkel Kortenhoef
85 71 1:17:16 Arnold de Kort Vleuten
86 31 1:17:31 Richard  Dekker Almere
87 15 1:17:38 Frits  Behnken Kortenhoef
88 36 1:17:41 Paul  Galesloot Driemond
89 120 1:17:42 Elbert  Sprong Hilversum
90 37 1:17:46 Frank  Galesloot Weesp
91 101 1:17:56 Kees  Rademaker Breukelen
92 55 1:18:13 Michel  Houtop Ned.den Berg
93 138 1:19:13 Tibor  Warga Weesp
94 50 1:19:27 Stijn  Heinsius Best
95 81 1:19:59 Gerard  Looijen Bussum
96 106 1:20:34 Roelof de Rooij Hilversum
97 90 1:20:44 Patrick  Muller Naarden
98 60 1:20:56 Jochum  Jarigsma Bussum
99 33 1:21:10 Robin  Duijn Weesp
100 121 1:21:28 Mathieu  Steen Amsterdam
101 72 1:21:58 Niels  Korver Ned.den Berg
102 129 1:22:08 Joseph  Toonen Loenen ad Vecht
103 74 1:22:09 Martin van Leeuwen Weesp
104 42 1:22:13 Willem  Gompelman Weesp
105 51 1:22:31 Guido v/d Heuvel Weesp
106 18 1:22:41 Gert Jan  Beukers Weesp
107 30 1:22:42 Dennis  Combee Weesp
108 94 1:22:52 Joeri  Nanov Weesp
109 119 1:23:12 Rowdy  Spits Warnars Weesp
110 52 1:23:52 Mathieu van Hienen Weesp
111 124 1:24:12 Matiwos  Stefanos Amsterdam
112 88 1:24:16 Ferry  Mulder Empel
113 45 1:24:46 Theo den Haan Muiden
114 63 1:25:00 Robert  Klaassen Almere
115 150 1:25:13 Joram v/d Zanden Ned.den Berg
116 20 1:25:24 Remco  Boelsma Bilthoven
117 62 1:25:37 Rein van Kempen Bussum
118 112 1:25:41 Jan  Scholten Weesp
119 22 1:25:48 Henry  Bonnes Ned.den Berg
120 117 1:26:03 Andre  Sloof Kortenhoef
121 145 1:28:33 Lars  Wieringa Bussum
122 39 1:30:59 Karel  Gijzen Weesp
123 49 1:32:39 Harry  Heinsius Lelystad
124 132 1:32:53 Marc  Verheul Nigtevecht
125 83 1:34:22 Gert Jan  Meppelink Naarden
126 26 1:36:15 Marcel v/d Bovenkamp Weesp
127 140 1:37:02 Peter  Warta Nigtevecht
128 67 1:37:25 Mark  Kole Loosdrecht
Dames
1 171 1:09:24 Christine  Toonstra Ned.den Berg
2 210 1:10:01 Angelique van Tilburg Almere
3 173 1:10:14 Tessa van Kesteren Amsterdam
4 205 1:10:14 Renee van Rooijen Weesp
5 197 1:12:09 Denise van Maarschalkerwaart Almere
6 202 1:12:15 Anne-marie van Putten Hilversum
7 174 1:12:24 Astrid de Graaf Weesp
8 172 1:13:29 Gerrie  Zijgers Bussum
9 211 1:13:31 Christie  Veltman-Brouwer Almere
10 175 1:14:12 Linda van Veen Oostzaan
11 186 1:15:58 Gerda  Holla Oostwoud
12 182 1:17:05 Jeanette  Gompelman Weesp
13 204 1:17:58 Christine  Rebello Hilversum
14 178 1:18:09 Rianne  Brouwer Loosdrecht
15 209 1:19:18 Loes  Terwel Kortenhoef
16 196 1:19:20 Ine  Looijen Bussum
17 190 1:19:47 Magda  Kesteloo Weesp
18 195 1:19:55 Janke  Locht Weesp
19 194 1:20:01 Annelore v/d Lint Amsterdam
20 215 1:20:03 Gea v/d Weert-Doef Weesp
21 222 1:20:16 Paulina v/d Zouw Amsterdam
22 198 1:20:51 Antoinette  Mijnhout Kortenhoef
23 179 1:21:35 Anette  Dales Bussum
24 180 1:21:58 Wendy  Duikersloot Loosdrecht
25 183 1:22:43 Astrid  Haleber Weesp
26 217 1:22:51 Alinda van Willigen Weesp
27 206 1:23:25 Yvette van Rossen Amsterdam
28 219 1:23:50 Rosa  Landzaat Amsterdam
29 200 1:24:22 Marie-Jose  Nelis Loosdrecht
30 203 1:25:55 Merlijn  Quaadvliet Weesp
31 214 1:26:28 Jose  Warnars Weesp
32 185 1:27:12 Astrid  Hendriks Naarden
33 199 1:27:17 Sandra  Montagne Weesp
34 221 1:27:22 Linda v/d Zee Weesp
35 212 1:27:27 Maureen  Verheul Weesp
36 181 1:29:02 Judith  Flipse Hilversum
37 201 1:29:12 Stans v/d Poel Ned.den Berg
38 188 1:29:20 Ria de Jong Weesp
39 220 1:29:23 Mariska van Zanten s Graveland
40 218 1:30:08 Loet  Smeets Weesp
41 192 1:31:49 Marieke  Gerdes Weesp
42 213 1:32:28 Louise  Voermans Almere
43 207 1:33:01 Evelien  Schoon-Buma Ned.den Berg
44 187 1:33:22 Eline de Hollander Ned.den Berg
45 191 1:37:29 Judith  Kole Loosdrecht
46 177 DNF Tatie  Bos Ned.den Berg
47 189 DNF Merel  Jonker Hilversum
Estafette
1 244 1:04:56 Team de Jager Hilversum
2 250 1:14:57 Team WAF Ned.den Berg
3 246 1:16:08 Team Manatee Enkhuizen
4 243 1:16:45 Raceteam vd Loosdrecht Kortenhoef
5 248 1:17:30 Team Hugo Behnken Laren
6 245 1:23:54 Team de Toppers Lelystad
7 249 1:30:15 Team Broodje Pindakaas Weesp