Startlijst 2017

1e serie
Heren startnummers 1 t/m 119 Dames startnummers 200 t/m 224
2e serie
Heren startnummers 120 t/m 195 Dames startnummers 230 t/m 295
Estafette startnummers 300 t/m 313

Startnr. Voornaam Tussen Achternaam Woonplaats
1 Gijs Bergman NED DEN BERG
2 Rick Smits NED DEN BERG
3 Lars Mooij LOENEN A DE VECHT
4 Ian Pennekamp BUSSUM
5 Ruben van Loon NIGTEVECHT
6 Greg Barwell NED DEN BERG
7 Eelco Bruinsma NED DEN BERG
8 John de Hollander NED DEN BERG
9 Michel Houtop NED DEN BERG
10 Jasper Ketelaar NED DEN BERG
11 Niels Korver NED DEN BERG
12 Remco Kruiswijk NED DEN BERG
13 Tim Kuiper NED DEN BERG
14 Frank Lekkerkerker NED DEN BERG
15 Arno van Lieshout NED DEN BERG
16 Wim Mafait NED DEN BERG
17 Pieter Quaak NED DEN BERG
18 Wesley Reimus NED DEN BERG
19 Marcel Schaper NED DEN BERG
20 Ruben Smits NED DEN BERG
21 Robert Altmann AMSTERDAM
22 Mark Appel KORTENHOEF
23 Philippe van Beek UTRECHT
24 Tom van den Berkhof SCHALKWIJK
25 Robert Bijl AMERSFOORT
26 Daan Boekhoorn WEESP
27 Roel Boiten BREUKELEN
28 Keyan Bom WEESP
29 Martijn Boot ALMERE
30 Chris Borsch WEESP
31 Antoine van den Bos BUSSUM
32 Ruud van den Broek LOOSDRECHT
33 Jochum Casemier NIGTEVECHT
34 Remco Coolen BUSSUM
35 Sander van Damme BREUKELEN
36 Richard Dekker ALMERE
37 Peter Dekker BUSSUM
38 John van Dijk AMSTELHOEK
39 Coen Dijkman WEESP
40 Peter Dreijling KORTENHOEF
41 Rene Dreyling ALMERE
42 Duco Endeman AMSTERDAM
43 Alco van Engen LOENERSLOOT
44 Stijn Fien WEESP
45 Charlie van Galen NIJKERK
46 Roland Galesloot AMSTERDAM
47 Sander Geertsma WEESP
48 Frank van de Gender WEESP
49 Frank de Graaf WEESP
50 Jan de Groot ABCOUDE
51 Niels van der Haar PIJNACKER
52 Marcel Heijnen MIJDRECHT
53 Marc Hek LOOSDRECHT
54 Edwin Hennipman NIGTEVECHT
55 Arjen Holdinga UTRECHT
56 Jesse van Huisstede WEESP
57 Robert van der Hulst WEESP
58 Andrew Irvine NAARDEN
59 Tim Jacobs WEESP
60 Daan Jacobs WEESP
61 Jos Jansen LOOSDRECHT
62 Anno Kamphuis BUSSUM
63 Martijn Kamphuis ZWOLLE
64 Sander Kerkhof KORTENHOEF
65 Cornelis Kes WEESP
66 Raimon Knip KORTENHOEF
67 Marco Kooiman HILVERSUM
68 Jan van Kooten BREUKELEN
69 Martin Kroes AMSTERDAM
70 Paul van Leeuwen VOORSCHOTEN
71 Donald van Lier NAARDEN
72 Gunter Lok WEESP
73 Mark Luft OLDENZAAL
74 Joris Matthee CULEMBORG
75 Paul Meeuwisse BREUKELEN
76 Robert Mijwaart HUIZEN
77 Frank Mooij AMSTERDAM
78 Frank Mooij LOENEN AAN DE VECHT
79 Ivar Mulder WEESP
80 Mike Mulder WEESP
81 Paul Musters WEESP
82 Hugo de Munnik WEESP
83 Edwin van de Nes WEESP
84 Christian Nyqvist WEESP
85 Tom Oostveen AMSTERDAM
86 Stefan Overmars HILVERSUM
87 Ruben Pepping ABCOUDE
88 Edwin Petri NIGTEVECHT
89 Henk Pijper WEESP
90 Ronald van Praag AMSTELVEEN
91 Simon Rijke AMSTERDAM
92 Michael Rippens ZWAAG
93 Erwin van Roemburg LOENEN AAN DE VECHT
94 Sjoerd Roorda BENNEBROEK
95 Cees Schep WEESP
96 Onno Schlebaum WEESP
97 Ricardo Scholten WEESP
98 Christiaan Schouten WEESP
99 Klaas Schouten WEESP
100 Karel Schrijvers LOENERSLOOT
101 Leon Schuurhuis DIEMEN
102 Arjan Sollewijn Gelpke HILVERSUM
103 Mathieu Steen AMSTELVEEN
104 Rob Stellingwerf BREUKELEN
105 Onno Treur UTRECHT
106 Sjors van der Veer NIGTEVECHT
107 Bas Verbree VINKEVEEN
108 Marcel Verweij LOOSDRECHT
109 Ben Vork LOENEN AAN DE VECHT
110 Willibrord Vos HILVERSUM
111 Dick Vosmeer NAARDEN
112 Auke de Vries WEESP
113 Marc Vrijhoef WEESP
114 Paul Vrijhoef WEESP
115 Leendert Wals ILPENDAM
116 Marcel van Wees WEESP
117 Arjan Wennekes LOENEN AAN DE VECHT
118 Andre van der Wurff WEESP
119 Erik Zijlstra HILVERSUM
120 Remy van den Berg NEDERHORST DEN BERG
121 Henry Bonnes NED DEN BERG
122 Bart van der Gun NED DEN BERG
124 Jacob Meijers NED DEN BERG
125 Adri van Tilburg NED DEN BERG
126 John Versleijen NED DEN BERG
127 Marc de Vries NED DEN BERG
128 Frank Aalten SOEST
129 Allard Aukema AMSTERDAM
130 Joep ter Avest UTRECHT
131 Boris Baetings HILVERSUM
132 Rob Berbers BUSSUM
133 Barry Bonsen WEESP
134 Jeroen Bos WEESP
135 Sjoerd Bosma AMERSFOORT
136 Marcel van den Bovenkamp WEESP
137 Luuk Brouwer AMSTERDAM
138 Marc Bruggink HOLTEN
139 John Brussel ASSENDELFT
140 Rens Buis DELFT
141 Ramon Craane WEESP
142 Karel Gijzen WEESP
143 Bram de Goeij AMSTERDAM
144 Willem Gompelman WEESP
145 Marco Hart WEESP
146 Tjebbe Harte AMSTERDAM
147 Jan Harte WEESP
148 Menno ten Have WEESP
149 Raoul van de Hoef NAARDEN
150 Pieter van der Hoorn ASSENDELFT
151 Ton Jacobs WEESP
152 Dave de Jong WEESP
153 Mathieu de Jong WEESP
154 Tom Jonker ALMERE
155 Vincent Kamermans WEESP
156 Rein van Kempen BUSSUM
157 Mark van Koert VREELAND
158 Rob Kruiswijk MIJDRECHT
159 Sjaak Kruiswijk WAGENINGEN
160 Steve Langham WEESP
161 Eelco Lens AMSTERDAM
162 Gert-Jan Linck NAARDEN
163 Gerard Looijen BUSSUM
164 Mark van Loon NIGTEVECHT
165 Mike van der Meer BUSSUM
166 Lambert Morsink WEESP
167 Rob Nijland HILVERSUM
168 Bart Oostveen AMSTERDAM
169 Wouter Oostveen AMSTERDAM
170 Ralf van Pelt AMSTERDAM
171 René Pijper LOOSDRECHT
172 Peter Prommel VREELAND
173 Jeanette van Riggelen WEESP
174 Roelof de Rooy HILVERSUM
175 Rob Rugebregt HAARLEM
176 Klaas Scheffer ALMERE
177 Leo Smeekes WEESP
178 Elbert Sprong HILVERSUM
179 Erik Stapper BUSSUM
180 Marco Tadema WEESP
181 Sem Tadema WEESP
182 Jeffrey Teppema WEESP
183 Johan Tinholt NIGTEVECHT
184 Hennie Toonen WEESP
185 Jurgen Troost KORTENHOEF
186 Marc Verheul NIGTEVECHT
187 Andre Verheul WEESP
188 Jasper Versteeg WEESP
189 Igor Vollebergh AMSTERDAM
190 Niels Wartenbergh AMSTERDAM
191 Peter Weezepoel HILVERSUM
192 Steven Winkel WEESP
194 Eelco Bottenheft HILVERSUM
195 Ingo Ortmanns HILVERSUM
200 Mieke de Hollander NED DEN BERG
201 Fenna de Hollander NED DEN BERG
202 Lobke de Hollander NAARDEN
203 Merel l’ Ami WEESP
204 Nascha Andriessen WEESP
205 Maryvonne van den Berg ALMERE
206 Emma den Besten WEESP
207 Jolanda ten Brinke AMSTELHOEK
208 Annette Dales BUSSUM
209 Nienke van Dieren WEESP
210 Astrid van Engen-Bruin LOENERSLOOT
211 Inge Heetvelt MAARSSEN
212 Elena Jacz WEESP
213 Marianne Klijnstra WEESP
214 Julia de Leeuw WEESP
215 Annelore van der Lint AMSTERDAM
216 Saskia Luijer KORTENHOEF
217 Majorie Molegraaf BUSSUM
218 Janke Mulder WEESP
219 Lily Overgoor WEESP
220 Paula van der Pouw-Kuiper WEESP
221 Yvette van Rossen AMSTELVEEN
222 Deborah Schouten WEESP
223 Merel Verlinden WEESP
224 Karin Wolvenne HILVERSUM
230 Janine Veen HILVERSUM
231 Katinka Bijl NED DEN BERG
232 Anne-Marie Blaauw NED DEN BERG
233 Femke Broertjes NED DEN BERG
234 Eline de Hollander NED DEN BERG
235 Natalie Jacobze NED DEN BERG
236 Sandra van der Kolk NED DEN BERG
237 Stans van der Poel NED DEN BERG
238 Susanne Renkema NED DEN BERG
239 Kaylee de Vries NED DEN BERG
240 Nienke Aalbers WEESP
241 Wiandy Balster WEESP
242 Caro Baumeister HILVERSUM
243 Anna Bednarczyk AMSTERDAM
244 Anke van den Bergh WEESP
245 Liselotte de Boer RIJEN
246 Michelle Boshoven AFFERDEN
247 Bianca van Boxtel BUSSUM
248 Laura Dreissen AMSTERDAM
249 Denise Geertsma WEESP
250 Nicolien de Graaff WEESP
251 Nienke Harte WEESP
252 Renske Harte-Sluman WEESP
253 Maaike Heman GROESSEN
254 Astrid Hendriks NAARDEN
255 Janneke Hesselink WEESP
256 Ylona Joesten BUSSUM
257 Dorothe Joosen ANKEVEEN
258 Magda Kesteloo WEESP
259 Caroline van der Kroon LOOSDRECHT
260 Bettina Kuijer HILVERSUM
261 Mary Langerak HILVERSUM
262 Ine Looijen BUSSUM
263 Samantha Meijer WEESP
264 Jolien Meijer WEESP
265 Sofie Meijer WEESP
266 Jenny Militaru VREELAND
267 Sandra Montagne WEESP
268 Annemarie Otto WEESP
269 Catharina Peekstok DRUNEN
270 Christel Pronk DRIEMOND
271 Jacquelien van Rijswijk WEESP
272 Chantal Rijkeboer DONIAGA
273 Anouk van Ruitenbeek WEESP
274 Giulia Schirru AMSTELVEEN
275 Clio Scholing HILVERSUM
276 Marlise Scholte-Dalmulder WEESP
277 Ilse Schram ABCOUDE
278 Saskia Sloot HILVERSUM
279 Lotty Smienk LOOSDRECHT
280 Chantal Stellingwerf-Kistemaker BREUKELEN
281 Jillian Teppema WEESP
282 Loes Terwel KORTENHOEF
283 Jane Thompson SANTPOORT ZUID
284 Esther Tijnagel WEESP
285 Chantal van Tour ZOETERMEER
286 Maria Traunbauer DORNBIRN
287 Maureen Verheul WEESP
288 Taliza Vermeulen WEESP
289 Renate Welle UTRECHT
290 Alinda van Willegen WEESP
291 Dorothy Winters WEESP
292 Nicola m Wolstenholme LOOSDRECHT
293 Marie van der Woning NAARDEN
294 Elisa van Worcum WEESP
300 Kampioenen Z Anne Karina Koster NED DEN BERG
Kampioenen F Oscar Dijst NED DEN BERG
Kampioenen L Cynthia Verweij-DeMol NED DEN BERG
301 De GooischePen Z Karin Leeuwen HILVERSUM
De GooischePen F Mieke Senden HILVERSUM
De GooischePen L Mohamed Salhi HILVERSUM
302 Gewoon Leuk Z Dionne Clein DRIEMOND
Gewoon Leuk F Annamarieke Dalmulder DRIEMOND
Gewoon Leuk L Chris Voorthuizen WEESP
303 H.p.e. Team Z Hans Van Paridon BUSSUM
H.p.e. Team F Patrick Muller NAARDEN
H.p.e. Team L Emiel De Roover NAARDEN
304 Keep OnDreaming Z Muriel Onkenhout KORTENHOEF
Keep OnDreaming F Alexandra Lindenberg KORTENHOEF
Keep OnDreaming L Jeanette Laan KORTENHOEF
305 Not Fast, JustFurious! Z Magrit Harrington MAARSSEN
Not Fast, JustFurious! F Larissa Bennekom NED DEN BERG
Not Fast, JustFurious! L Laura Tak NED DEN BERG
306 Performance Travel Z Friso Stalenhoef NED DEN BERG
Performance Travel F Wouter Vendrig NED DEN BERG
Performance Travel L Ron Brandsen KORTENHOEF
307 Stanley en de Boortjes Z Stanley Puijk HILVERSUM
Stanley en de Boortjes F Jordy Boor HILVERSUM
Stanley en de Boortjes L Dennis Boor NED DEN BERG
308 The Sixties Z Regina Veenman ANKEVEEN
The Sixties F Harry Veenman ANKEVEEN
The Sixties L Regina Veenman ANKEVEEN
309 Trio ZorgVoorBewegen Z Wieneke Vrede HILVERSUM
Trio ZorgVoorBewegen F Julka Smits NEDERHORST DEN BERG
Trio ZorgVoorBewegen L Tanja Groningen AMSTERDAM
310 Veenderij Toppers Z Mike Bakker NED DEN BERG
Veenderij Toppers F Mike Bakker NED DEN BERG
Veenderij Toppers L Irene Hendriksen HILVERSUM
311 Zorg VoorBewegen1 Z Natasja Dwingelen BUSSUM
Zorg VoorBewegen1 F Roosmarijn Dorlandt KORTENHOEF
Zorg VoorBewegen1 L Roosmarijn Dorlandt KORTENHOEF
312 Hcc Z Cynthia Zappeij KORTENHOEF
Hcc F Huub Mattijssen KORTENHOEF
Hcc L Chantal Oonk KORTENHOEF
313 Familie Z Jeroen Pasterkamp VLEUTEN
Familie F Gerard Wortel NED DEN BERG
Familie L Paul Veerman HUIZEN