Uitslagen Dam tot Damloop 2014

StNr Naam Woonplaats Onderdeel Netto tijd
27833 Jan Dubelaar Thuiz bij BV 10 Engelse Mijl businessloop recreatie individueel 1:10:07
Ray van de Zwan 1:10:16
27831 Paul de Vries Thuiz bij BV 10 Engelse Mijl businessloop recreatie individueel 1:11:46
28573 Arthur Kok Lamme Textielbeheer 10 Engelse Mijl businessloop recreatie individueel 1:13:19
27836 Steven Stavast Thuiz bij BV 10 Engelse Mijl businessloop recreatie individueel 1:15:33
27832 Martin van Wijk Thuiz bij BV 10 Engelse Mijl businessloop recreatie individueel 1:15:37
27837 Henk Berkelaar Thuiz bij BV 10 Engelse Mijl businessloop recreatie individueel 1:16:27
28570 Remco Kruiswijk Lamme Textielbeheer 10 Engelse Mijl businessloop recreatie individueel 1:16:46
27830 Remy van den Berg Thuiz bij BV 10 Engelse Mijl businessloop recreatie individueel 1:21:34
28577 Theo Kruiswijk Lamme Textielbeheer 10 Engelse Mijl businessloop recreatie individueel 1:22:14
28575 Kevin Klarenbeek Lamme Textielbeheer 10 Engelse Mijl businessloop recreatie individueel 1:26:37
28578 Iris Bakker Lamme Textielbeheer 10 Engelse Mijl businessloop recreatie individueel 1:26:45
28579 Edward Kok Lamme Textielbeheer 10 Engelse Mijl businessloop recreatie individueel 1:27:15
36757 Melvin Versluis Prodin Business Solutions 10 Engelse Mijl businessloop recreatie individueel 1:28:52
5410 Linda Brakenhoff Nederhorst den Berg 10 Engelse Mijl trimloop 1:29:14
28572 Mark van het Klooster Lamme Textielbeheer 10 Engelse Mijl businessloop recreatie individueel 1:30:45
45705 Dick van Huisstede Nederhorst den Berg 10 Engelse Mijl trimloop 1:31:07
43169 Eric van der Heijden Nederhorst den Berg 10 Engelse Mijl trimloop 1:31:19
37407 Elbie Smit Factory CRO 10 Engelse Mijl businessloop recreatie individueel 1:31:44
28574 Mohammed Shouman Lamme Textielbeheer 10 Engelse Mijl businessloop recreatie individueel 1:32:35
27834 Remco Boshuizen Thuiz bij BV 10 Engelse Mijl businessloop recreatie individueel 1:33:37
5852 Trudy van Wijk-de Jong Nederhorst den Berg 10 Engelse Mijl trimloop 1:35:33
28571 Marieke van Dijk Lamme Textielbeheer 10 Engelse Mijl businessloop recreatie individueel 1:37:26
28576 Gerard Best Lamme Textielbeheer 10 Engelse Mijl businessloop recreatie individueel 1:38:12
56891 Claudia Hodde Nederhorst den Berg Damloop by night 4 Engelse Mijl trimloop 33:15:00
54807 Frans Baar Nederhorst den Berg Damloop by night 4 Engelse Mijl trimloop 34:28:00
59903 Maaike van Ruitenbeek-Lau Nederhorst den Berg Damloop by night 4 Engelse Mijl trimloop 41:40:00
59902 Frank van Ruitenbeek Nederhorst den Berg Damloop by night 4 Engelse Mijl trimloop 41:41:00