Verkeersregelaars gezocht

  • -

Verkeersregelaars gezocht

Category : Bestuur , Uncategorized

Woensdag 09 maart as. wordt in ons dorp de jaarlijkse instructie gegeven voor de verkeersregelaars bij evenementen in de gemeente Wijdemeren.
Deze instructie dient gevolgd te worden om bij evenementen in onze gemeente mee te kunnen helpen als verkeersregelaar . Het certificaat is een jaar geldig.
Geniet u ook zo van de sportevenementen van onze club (triatlon/pleinloop/spiegelplasloop) en wilt u er ook aan bijdragen , geef u dan op voor deze instructie . Dit is mogelijk via : www.wijdemeren.nl in het bewonersloket onder “veiligheid”. Kunt u niet op 09 maart dan kunt u ook op andere dagen terecht in de andere Wijdemeerse dorpen , kijk hiervoor op de gemeente site .

Martin van Wijk

Evenementen BRC.


Inschrijf- en machtigingsformulier

Sponsors

Get the Flash Player to see the slideshow.