Trainingsuitje zaterdaggroep za. 5 maart.

  • -

Trainingsuitje zaterdaggroep za. 5 maart.

Category : Uncategorized

De zaterdaggroep doet, zoals eerder al gemeld op de BRC site, van tijd tot tijd trainingen buiten ons dorp. En daar maken we dan een leuk ‘BRC-uitje’ van. Dat voornemen hebben we voor zaterdag 5 maart aanstaande. We doen dan een joggingrondje van zo’n 8 à 9 km door Amsterdam langs veel aardige echte Mokumse plekjes. Onderweg doen we nog een koffiestop MET.., want dat hoort er ook bij.   Meer ga ik natuurlijk niet vertellen, want anders wordt het weer veel te druk in Amsterdam!   O ja, omdat we eerst per trein vanaf Weesp naar Amsterdam reizen, vertrekken we wat vroeger, nl. om 08:00 uur. In Weesp willen we de trein van 8:24 uur pakken, zodat we even na half negen echt kunnen beginnen.   Enne, behoor jij nog niet tot die ‘harde kern’ en wil je wel mee, meld je dan s.v.p. even aan bij Henk Berkelaar. Het mailadres: henkellyberkelaar@casema.nl


Inschrijf- en machtigingsformulier

Sponsors

Get the Flash Player to see the slideshow.