Triathlon Nederhorst 20 juni 2010

  • -

Triathlon Nederhorst 20 juni 2010

Category : Bestuur , Evenementen

Beste clubgenoten,

Wat was het weer een mooi spektakel afgelopen zondag bij de 25e sprinttriatlon! Met uitstekende resultaten van leden uit onze vereniging zoals:

onze trainer Mark Hilberts die zich een jaar lang ‘beste Berger’ mag noemen en dan de buitengewone prestatie van Christine Toonstra die winnares bij de dames werd, daardoor ook ‘beste Bergse’ en tevens een parcours record vestigde!

Dit doet natuurlijk niets af aan de prestaties van onze andere leden, want het is toch maar wat om te gaan zwemmen in water van slechts 17°C om vervolgens met een frisse wind op de fiets te stappen en dan met dikke benen van het fietsen even 5 kilometer te gaan hardlopen! Misschien een uitdaging voor een aantal onder ons om volgend jaar mee te doen. We kunnen kijken of er gezamenlijk wat getraind kan worden richting de triatlon. Volgend jaar is de organisatie in onze handen en natuurlijk kunnen we altijd hulp gebruiken, dus meld je aan om dit fantastische evenement in stand te houden.

Dingeman Goossen

Foto’s van het evenement zijn op de foto pagina geplaatst.

Uitslagen:

Heren:

Mark Hilberts  1:04:48

Martin Duikersloot 1:10:07

Martin van Wijk 1:10:08

Jacob Meijers1:12:58

Gert-Jan Snoek 1:19:24

Dames:

Christine Toonstra 1:06:05

Eline de Hollander 1:22:55

Evelien Schoon 1:26:49


Laatste berichten

Inschrijf- en machtigingsformulier

Sponsors

Get the Flash Player to see the slideshow.